Úspěchy našich žáků

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2018/2019



Přespolní běh
- okresní finále:
1. místo 3 000 m (st. žáci, 8. a 9. ročník); postup do krajského finále (6. místo)
2. místo 1 500 m (ml. žákyně, 6. a 7. ročník)
individuální vyhodnocení: 3. místo ml. žáci, 3. místo ml. žákyně

Florbal - okresní kolo:
2. místo ml. žákyně (6. a 7. ročník) – postup do krajského finále (3. místo)
2. místo ml. žáci (6. a 7. ročník) – postup do krajského finále (6. místo)

Kunštátská laťka:
1. místo kategorie ml. žákyně
3. místo kategorie ml. žáci
4. místo kategorie ml. žákyně

Štafetový pohár
- okresní finále:
celkově 1. místo po součtu časů jednotlivých štafet + vítězství ve všech štafetách
1. místo ml. štafeta 8x100 m (1. až 3. ročník)
1. místo st. štafeta 8x100 m (4. až 5. ročník)
1. místo mix štafeta „A“ 8x200 m (1. až 5. ročník)
1. místo mix štafeta „B“ 8x200 m (1. až 5. ročník)
- krajské finále: celkově 3. místo po součtu všech štafet

Pohár rozhlasu
Kategorie mladší žákyně (6. a 7. ročník) – celkově 2. místo
Individuální soutěže:
1. místo skok daleký a skok vysoký
2. místo skok vysoký
3. místo hod kriketovým míčkem
2. místo štafeta 4x60 m dívky
Kategorie mladší žáci (6. a 7. ročník) – celkové 2. místo
Individuální soutěže:
1. místo skok vysoký
2. místo běh na 1 000 m
Kategorie starší žáci (8. a 9. ročník) – celkové 2. místo
Individuální soutěže:
2. místo skok daleký
3. místo štafeta 4x60 m hoši

Dopravní soutěž - 28. 5. 2019 - krajské kolo
1. kategorie: 7. místo
2. kategorie: 6. místo

Dějepisná olympiáda na téma "Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace"
celostátní kolo: 4. místo

Dopravní soutěž - 23. 5. 2019 - okresní kolo
1. kategorie - družstva: 1. místo
2. kategorie - družstva: 1. místo

Okresní kolo zeměpisné olympiády
Kategorie A – 2. místo
Kategorie B – 7. místo
Kategorie C – 5. místo

Okresní kolo fyzikální olympiády – 3. místo

Okresní kolo olympiády v německém jazyce
Kategorie I A – 1. místo
Kategorie II A – 4. – 5. místo

Okresní kolo olympiády českého jazyka – 15. místo

Okresní kolo dějepisné olympiády – 1. místo

Krajské kolo dějepisné olympiády – 5. místo při shodném počtu bodů a postup do ústředního kola 48. ročníku dějepisné olympiády, které se koná ve dnech 20. – 24. 5. 2019 v Olomouci

Krápníkový pohár – 2. místo v hlavní soutěži družstvo č. 2


Všem zúčastněným žákům a pedagogům gratuluji k dosaženým výsledkům.

Mgr. Bc. Dušan Krumnikl, MBA
ředitel školy