Absolventi
Školní rok 2016/2017

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl, MBA
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitelka:
Mgr. Taťána Gottvaldová

Jurák Leoš
Lahodný Matěj
Nyamsuren Tselmeg
Patera Ondřej
Šindelář Lukáš
Vejplacha Oldřich
Výbošťok Adam
Zachoval Roman
Cupová Magdalena
Dulamdorj Dolgor
Halámková Natáli
Hedlová Denisa
Kupková Pavlína
Lkhagvasuren Mun
Slavíčková Šárka
Štrofová Monika
Seznam třídy 9.B

Třídní učitelka:
Mgr. Hana Dostálová

Jedlička Filip
Kalvoda Jiří
Markus Daniel
Meluzín Erik
Pecher Dominik
Sedlák Ondřej
Ševčík RichardVrzal Libor
Žáček Vojtěch
Fialová Barbora
Kotlánová Adéla
Maňoušková Simona
Sedláková Kristýna
Sterzová Pavlína
Vychodilová Anna


Školní rok 2015/2016

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl, MBA
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Bc. Martin Weinhöfer, Ph.D.

Buhyna Mykhaylo
Bukáček Igor
Matuška Lukáš
Stloukal Pavel
Šimek Tomáš
Zouhar Dominik
Žáček Dominik
Bačevská Andrea
Klodnerová Sarah
Krejčířová Soňa
Kubat-Kyzy Zhyldyz
Kunčáková Karolína
Nováčková Darina
Ratislavová Michaela
Semjeechamba Bolormaa
Slavíčková Nela
Stejskalová Aneta
Šturdíková Michaela


Školní rok 2014/2015

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitelka:
Mgr. Jana Wingová

Beránek Maxmilián
Farník Lukáš
Kupsa Michal
Odehnal Pavel
Szabó Martin
Škvařil Jan
Štěpánek Martin
Šváb Vojtěch
Toman Dominik
Toman Ondřej
Černá Veronika
Dovalová Lenka
Elsingerová Veronika
Klimešová Lucie
Koupá Adéla
Matušková Iveta
Musilová Klára
Musilová Ludmila


Školní rok 2013/2014

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitelka:
Mgr. Ivana Dítětová

Zastupující třídní učitelka:
Mgr. Zdeňka Fojtíková

Bukáček Alexej
Burian Radek
Handl Jakub
Hoferek Tomáš
Konečný David
Lachman Filip
Martinek Patrik
Němec Lukáš
Pernica Dominik
Pukl Dušan
Růžička Vít
Skoták Dominik
Šnajdr Václav
Tichý Ondřej
Vaněk Emil
Zamazal Michal
Zvěřina Vojtěch
Bačevská Zora
Hlaváčiková Michaela
Charvátová Klára
Koutníková Anežka
Matalová Monika
Slavíčková Nikola
Zouharová Tereza


Školní rok 2012/2013

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Tomáš Franc

Borek Martin
Borek Šimon
Burian Tomáš
Dürer Zdeněk
Fojt Daniel
Handl Michal
Mareček Lukáš
Martinek David
Pecher Erik
Souček Filip
Sterz Kryštof
Wing Tom
Bílková Hana
Fialová Kateřina
Graciasová Lenka
Hrubá Michaela
Janečková Karolína
Nováková Dominika
Opavská Veronika
Řezníková Aneta
Stloukalová Daniela
Šafářová Nicole
Šenkýřová Eva
Šmerdová Kateřina
Tóthová Žaneta


Školní rok 2011/2012

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Martin Weinhöfer, Ph.D.

Batkhuyag Batnyam
Dvořák Martin
Foit Tomáš
Koutník Jiří
Krejčí Jan
Matal Ondřej
Pazour Miroslav
Slouka Petr
Strachoň Jakub
Valoušek Marek
Byambadorj Dolgorma
Černá Alena
Hrachovinová Denisa
Obzinová Kristýna
Sedláková Helena
Torkošová Michaela
Vystrčilová Zuzana
Zamazalová Veronika
Zaoralová Sabina


Školní rok 2010/2011

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Lenka Mazalová

Daniel Dominik
Fojt Samuel
Hloušek Dominik
Jabůrek Eduard
Kubík Dominik
Martinek Jakub
Mrva Jakub
Nehyba Zdeněk
Ochotný Aleš
Pernica Tomáš
Pukl Jan
Sedláček Jakub
Šebek Miloslav
Šenk Ondřej
Šenkýř Martin
Ušel Adam
Všianský Radek
Batkhuyag Bolortuya
Frausová Jolana
Klimešová Veronika
Kubat-Kyzy Kunduz
Meluzínová Tereza
Olšanská Petra
Opavská Romana
Ovadová Veronika
Rybářová Lenka
Ševčíková Vendula
Tuvshinjargal Dulguun
Vrzalová Elen


Školní rok 2009/2010

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Ivana Dítětová

Bílek Tomáš
Divácký Vavřinec
Dvořák Radim
Gryc Václav
Kolář Jakub
Koutník Martin
Meluzín David
Mikulášek Zdeněk
Novák David
Pešák Radim
Slepánek David
Torkoš Štěpán
Zvěřina Štěpán
Buchtová Petra
Černá Lucie
Flórianová Diana
Handlová Jana
Hebelková Pavla
Hertlová Martina
Jelínková Veronika
Kuchařová Petra
Martinková Sára
Matalová Veronika
Schönová Jana
Skotáková Nikola
Slepánková Michaela
Vlčková Kristina
Vystrčilová Veronika


Školní rok 2008/2009

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Bc. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Tomáš Franc

Bartek Štěpán
Dvořák Jakub
Gabriel Tomáš
Hrachovina Mojmír
Jelínek Ondřej
Kligl Jan
Kopřiva Šimon
Lošťák David
Matula Radek
Stříbrcký Marek
Svoboda Adam
Kohútová Dominika
Kuncová Barbora
Kuncová Tereza
Novotná Petra
Olbertová Veronika
Papadopulu Žaneta
Petlachová Kateřina
Skalická Hana
Tóthová Renata
Žilková Monika
Seznam třídy 9.B

Třídní učitel:
Mgr. Jana Holánová

Břoušek Martin
Čuma Zdeněk
Durník Ivo
Dyčka Jiří
Chalupa Daniel
Kopecký Robin
Kratochvíl Bohumil
Kyzlink Martin
Mareček Petr
Šterc Daniel
Šterc Karel
Vaněk Karel
Bačová Aneta
Franková Aneta
Jelínková Anna
Nováková Nikola
Ochotná Barbora
Suková Petra


Školní rok 2007/2008

Motto: "„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát...
Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší v životě je zůstat mladým..."
Henry Ford


Ředitel školy: Mgr. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Martin Weinhöfer

Derink Marek
Hlaváčik Vít
Janeček Aleš
Kopecký Michal
Martínek David
Mikulášek Michal
Slouka Jan
Blažková Naďa
Frausová Žaneta
Hebká Radka
Jelínková Renata
Musilová Nikola
Olbertová Iveta
Portlová Michaela
Slavíčkova Nikola
Svačinová Kamila
Šenková Lucie
Torkošová Kristýna
Seznam třídy 9.B

Třídní učitel:
Mgr. Dušan Krumnikl

Daniel Roman
Foit Václav
Gryc Miloslav
Hemmer Michal
Horáček Ondřej
Juríček Radim
Kakáč Martin
Kolmačka Jakub
Kolmačka Martin
Lorenc Ivo
Pokladník Lukáš
Sedlák Zdeněk
Sychra Lukáš
Tetor Kamil
Vašák Andrej
Handlová Veronika
Haubertová Vendula
Kolegarová Daniela
Matalová Aneta
Peterková Eva
Petlachová Nikol
Pokorná Kamila
Řehořová Adriana
Ševčíková Eliška
Šmehlíková Eva
Ulahelová Pavla
Seznam třídy 9.D

Třídní učitel:
Mgr. Lucie Slavíčkova

Blažek Ondřej
Coufal Ivoš
Grajcar Jan
Jelínek Tomáš
Souček Tomáš
Ulahel Jakub
Vraná Václav
Pazderová Sabina
Sehnalová Marcela
Trtílková Monika


Školní rok 2006/2007

Motto: "Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci."

Ředitel školy: Mgr. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Jiří Blažek

Blatný Tomáš
Bureš Michal
Flek Marek
Hrubý Daniel
Kubica Rostislav
Martínek Lukáš
Polák Zdeněk
Senáši Martin
Špaček Petr
Babíková Lucie
Battsengel Anudari
Jelínková Michaela
Kohútová Veronika
Kuncová Klára
Skotáková Romana
Šavrňáková Aneta
Truhlářova Veronika
Zouharová Barbora
Seznam třídy 9.B

Třídní učitel:
Mgr. Barbora Holánová

Borek Adam
Jabůrek Milan
Jelínek Tomáš
Juríček David
Kopřiva Michael
Meluzín Martin
Mrázek Jiří
Pilát Marek
Polák Pavel
Skoupý David
Stloukal Tomáš
Šustáček Jan
Talár Ondřej
Trnečka Leon
Vystrčil Jiří
Brichtová Jana
Grajcarová Zdeňka
Hasoňová Hana
Hrušková Edita
Kiliánova Eliška
Koutná Beáta
Martinková Monika
Nečasová Vladimíra
Novohradská Simona
Straková Markéta
Tenorová Radka
Vágnerová Michaela
Zvěřinová Alžběta


Školní rok 2005/2006

Motto: "Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci."

Ředitel školy: Mgr. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitel:
Mgr. Zdeňka Fojtíková

Beránek Luboš
Čípek Pavel
Fadrný Tomáš
Jalový Josef
Janeček Jan
Jarůšek Tomáš
Kala Michal
Kopeček Rostislav
Kupka Pavel
Musil Vojtěch
Plch Tomáš
Procházka Tomáš
Rozsíval Roman
Sedláček Michal
Slavíček Tomáš
Stejskal Lubomír
Toman Jindřich
Urbánek Filip
Zemach Vlastimil
Grulichová Darina
Helánová Kristýna
Hrachovinová Kristýna
Kremličková Lenka
Martínková Petra
Šebelová Renata
Šťávová Ivana
Seznam třídy 9.B

Třídní učitel:
Mgr. Lenka Mazalová

Buš Martin
Derink Richard
Hudec Marek
Jílek Ondřej
Kunc Martin
Máša Pavel
Sterz Pavel
Urban Petr
Výška Miroslav
Zaoral Tomáš
Janíčková Monika
Vaňková Liliana
Zorigt Undrakh
   
Seznam třídy 9.C

Třídní učitel:
Mgr. Ivana Dítětová

Fiala Marek
Klíma Tomáš
Kolmačka Tomáš
Kučera Ondřej
Látal Lukáš
Lošťák Oldřich
Nečas Kamil
Olšanský Martin
Štolpa Martin
Trnečka Adam
Vystrčil Martin
Cvetlerová Jana
Drbalová Klára
Horáková Marie
Hrazdirová Nela
Koutská Kateřina
Kubicová Julie
Machatová Monika
Pelikánová Klára
Šulcová Klára
Seznam třídy 9.D

Třídní učitel:
Mgr. Barbora Holánová

Čáp Jan
Gabriel Jiří
Matal Jaroslav
Nedorost Robert
Olbert Tomáš
Ošlejšek Pavel
Rybář Tomáš
Svačina Petr
Večeřa Martin
Dobšíčková Nikola
Martinková Monika
Nechvílová Eva
Neubauerová Michaela
Podhorná Lucie
Pokorná Lea


Školní rok 2004/2005

Motto: "Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci."

Ředitel školy: Mgr. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitelka:
Mgr. Jana Holánová

Hollmann Tomáš
Hrazdíra Petr
Hudec Zdeněk
Juračka Antonín
Matal Jiří
Sobotka Jaroslav
Šenk Martin
Ševčík Ondřej
Burešová Lucie
Droppová Sandra
Hrozová Magdaléna
Matušková Radka
Nejezchlebová Šárka
Portlová Veronika
Součková Jana
Staňková Jitka
Šebelová Lenka
Ševčíková Monika
Zvěřinová Petra
Seznam třídy 9.B

Třídní učitelka:
PaedDr. Jana Křivánková

Blažek Daniel
Blažek Václav
Dvořáček Tomáš
Kadidlo Petr
Krejčí Filip
Kundera David
Pokorný Petr
Rajtšlégr Jan
Rybář Michal
Synek Karel
Doskočilová Iveta
Dostálová Lucie
Havlíčková Kateřina
Kocmanová Gabriela
Kotková Eva
Křivánková Michaela
Písaříková Barbora
Puklová Veronika
Šedá Michaela
Tomková Zuzana
Seznam třídy 9.D

Třídní učitel:
Mgr. Marie Vrzalová
(zástup Anna Čumová)


Dančišín Marek
Jílek Aleš
Kunc Robin
Kutil Karel
Podhorný Jiří
Vintr Jiří
Baláková Michaela
Macháčová Tereza
Zezulová Veronika


Školní rok 2003/2004

Motto: "Co je důležitější, chceme-li dosáhnout úspěchu - talent nebo pracovitost?"

Ředitel školy: Mgr. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitelka:
Mgr. Barbora Holánová

Bahelka Antonín
Dedecius David
Hloušek Filip
Koupý David
Látal David
Madarász Jan
Ošlejšek Jiří
Pernica Marek
Svačina Ondřej
Štafa Tomáš
Bartková Tereza
Frölichová Olga
Ivanovičová Jana
Jelínková Anna
Jelínková Radka
Krumniklová Petra
Marťáková Kamila
Pokorná Barbora
Sedláková Lucie
Sedláková Zuzana
Ševčíková Lucie
Ševčíková Veronika
Šťávová Helena
Seznam třídy 9.B

Třídní učitelka:
Jitka Sobotková

Buček Radek
Daněk Tadeáš
Dvořák Martin
Hloušek Martin
Pištělka Tomáš
Polák Petr
Stejskal David
Stříbrcký Pavel
Vystrčil Michal
Zábrdovský Vladimír
Baláková Lenka
Bezděková Zuzana
Blatná Tereza
Drbalová Radoslava
Franková Michaela
Hajnová Romana
Jakubcová Silvie
Jakubcová Zuzana
Kalová Monika
Koupá Jolana
Kupčíková Jana
Kupčíková Magda
Martínková Soňa
Nečasová Michaela
Romaňáková Zuzana
Varhánková Petra


Školní rok 2002/2003

Motto: "Vzdělání má hořké kořínky, ale sladké plody."

Ředitel školy: Mgr. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitelka:
Mgr. Věra Komárková

Heyduk Petr
Novotný Marek
Sedláček Robin
Švancara Marek
Trávníček Jan
Zeman Pavel
Bučková Petra
Buchtová Martina
Bullová Lenka
Koutná Aneta
Kučerová Eva
Přibylová Andrea
Winklerová Michaela
Seznam třídy 9.B

Třídní učitelka:
Mgr. Zuzana Rolná

Čípek Petr
Dyčka Martin
Karásková Lucie
Kopecký Tomáš
Kotlán Jan
Kovář Ondřej
Kremličková Kamila
Martinková Lucie
Müller Roman
Novák Ondřej
Pisaříková Martina
Přikrylová Anna
Sedláček Michal
Štrajt Michal
Vašák Miloš
Voráčová Eva
Seznam třídy 9.C

Třídní učitel:
Mgr. Jiří Blažek

Baláková Kristýna
Grajcar Michal
Hebký Zdeněk
Chlup Jan
Jakubcová Ivana
Jakubcová Monika
Kocmanová Veronika
Kolářová Barbora
Kuchař Vlastimil
Kunc Tomáš
Langer Jan
Langer Stanislav
Nečasová Veronika
Pelikánová Petra
Puklová Michaela
Stejskalová Veronika
Stříbrcký Petr
Synková Petra
Vojáčková Soňa
Zindulková Lenka


Školní rok 2001/2002

Motto: "Kdo chce hýbat světem, musí pohnout sám sebou!"

Ředitel školy: Mgr. Dušan Krumnikl
Zástupkyně ředitele: Mgr. Helena Daňková

Seznam třídy 9.A

Třídní učitelka:
Mgr. Marie Vrzalová

Balák František
Buchta Jiří
Buchtová Ivona
Dedeciusová Veronika
Horáčková Nela
Hudcová Monika
Kalová Martina
Kelner Jakub
Koštuříková Vendula
Koudelková Nikola
Králíčková Martina
Mrázková Jana
Petýrková Jana
Rampula Ivo
Rösslerová Tereza
Vykydalová Pavlína
Zvěřinová Petra
Seznam třídy 9.C

Třídní učitelka:
Mgr. Zdeňka Fojtíková

Boček Matěj
Bučková Lucie
Fadrný Miroslav
Gabrielová Pavla
Gottwaldová Iva
Ingrová Ivana
Jandourek Pavel
Jelínková Beáta
Kalová Gabriela
Kuchař Petr
Kupčíková Ilona
Langer Jan
Malíčková Eva
Michálek Jan
Miklošová Lucie
Musil Rudolf
Nečas Pavel
Nechvíla Břetislav
Nejezchleb Roman
Novotná Monika
Otýpka David
Plch Lukáš
Plchová Markéta
Přikryl Jan
Svobodová Regína
Tetorová Zuzana
Tihon Václav
Vlčková Tereza
Zachovalová Petra
Seznam třídy 9.D

Třídní učitel:
Mgr. Věra Komárková

Alexová Hana
Bezděková Lucie
Bílý Ondřej
Hlaváč Michal
Hrazdírová Kristýna
Hrubý Zdeněk
Hušková Leona
Jalová Lucie
Jelínková Alena
Klimeš Martin
Kovářová Tereza
Kříčková Hana
Kuběna Tomáš
Kučerová Hana
Kupková Veronika
Macek Pavel
Malíková Petra
Mejzlík Viktor
Nersová Vladimíra
Rulíšková Eva
Sedláček David
Skoupá Tereza
Stejskal Martin
Šebela Josef
Šebelová Zdeňka
Šimkůjová Jitka
Zemanová Hana
Zvěřina Lukáš